Ecem Karaman

Avukatımız Hakkında

Ecem Karaman – Stajyer Avukat

Aslıhan Efe

Avukatımız Hakkında

Aslıhan Efe – Avukat

Gülnur Sarıkaya

Avukatımız Hakkında

Gülnur Sarıkaya – Avukat

Bilal Yıldız

Avukatımız Hakkında

Av. Bilal Yıldız – Avukat

Bilal Yıldız, lisans eğitimini Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır.Üniversite döneminde UniBJK topluluğunda başkanlık yapmış, çeşitli sosyal sorumluluk projelerine öncülük etmiş ve Spor Hukuku ile ilgilenmiştir.

Enes Küçükkılınç

Avukatımız Hakkında

Av. Enes Küçükkılınç – Kurucu Avukat

Enes Küçükkılınç, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Kısa süren hakimlik sürecinden sonra hukukun savunma mekanizmasında daha etkili olabileceğini fark edip avukatlık mesleğine giriş yapmış, son olarak ortak avukat pozisyonunda bulunduğu hukuk bürosundan 2013 yılında ayrıldıktan sonra Aktepe & Kılınç’ın temellerini atmıştır.

Enes Küçükkılınç, Bahçeşehir Üniversite’sinde Kamu Hukuku alanında yüksek lisansını tamamlamakla birlikte Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku ve İş Hukuku alanlarında aktüerya bilirkişilik yapmakta olup ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

İhsan Aktepe

Avukatımız Hakkında

Av. İhsan Aktepe – Kurucu Avukat

İhsan Aktepe, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca birçok sosyal kulübün kurucu üyesi olmuş, sivil toplum kuruluşlarının yönetim kurullarında görev yapmış ve startup faaliyetlerinde aktif olarak yer almıştır.

İhsan Aktepe, Bahçeşehir Üniversite’sinde Ekonomi alanında yüksek lisansını tamamlamakla birlikte spesifik olarak Kamulaştırma Hukuku ve Gümrük Hukuku alanlarında çalışmalar yapıyor olup ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.